WITAJ SZKOŁO

1 września 2016 roku w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość rozpoczęto od odśpiewania hymnu państwowego i szkolnego. Następnie Wójt Gminy Klucze pan Robert Bień przywitał bardzo serdecznie nową panią dyrektor Martę Dziurę, życząc jej wielu sukcesów na nowo objętym stanowisku.  Nie zabrakło też życzeń  powodzenia od Wójta  dla  grona pedagogicznego, uczniów i rodziców. Słowa podziękowania za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora szkoły pan Wójt skierował do pani Małgorzaty Curyło, życząc jej wielu sukcesów w realizacji celów.

Całą uroczystość umilił nam program  artystyczny „ Koniec leniuchowania, czas pracowania”, przygotowany przez  uczniów klas czwartych, którzy pełnym barw  i muzyki  występem pożegnali odchodzące wakacje, a powitali szkołę. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Marta Dziura przedstawiła plan organizacji roku szkolnego. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

dsc_0333     dsc_0330