Niezwykły Gość

Dnia 6 grudnia na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego naszą szkołę odwiedził niezwykły Gość – Święty Mikołaj. Podczas spotkania z uczniami Mikołaj częstował słodyczami i rozdawał prezenty. My też przygotowaliśmy dla niego niespodziankę – książki, które Święty Mikołaj przekazane do naszej biblioteki! Spotkanie w klasach pełne były radości i uśmiechu. Uczniowie śpiewali piosenki Mikołajowi oraz recytowali wiersze. Jeszcze długo po odejściu Świętego Mikołaja przeżywaliśmy jego odwiedziny, dzieląc się wrażeniami z tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy Święty Mikołaju i zapraszamy w przyszłym roku!

Podziękowania dla Renifera i Śnieżynek, które zaopiekowały się naszym Gościem: Emilia Jedlińska – Jung VIa, Julia Marzec VIb, Helena Myszewska Vb, Julita Majewska Vb, Wiktoria Matusiak Vb.

Szczególne podziękowania dla Pana Dariusza Zub:)))

20161207_080955  20161206_102031

20161206_085522