Z wizytą w przedszkolu

27 lutego wolontariuszki z naszej szkoły zaprezentowały przedszkolakom kolejną baśń z dalekiego lądu.

Tym razem zawędrowaliśmy do afrykańskiego buszu, w którym mieszkał Salif – skromny i sympatyczny młodzieniec. Na podstawie jego losów dowiedzieliśmy się,  jak różne są oblicza szczęścia i to, że dla każdego człowieka szczęście może oznaczać coś innego.
Ola Dudek wcieliła się w postać rusałki, Maja Tomsia zagrała czarownika, a Julia Marzec kreowała czterech braci. Wystukiwała też rytmy na afrykańskim bębnie. Nie mogło tego zabraknąć, bo przecież czytaliśmy „Afrykańską opowieść o bębnach przeznaczenia”. Dzieci chętnie opowiadały treść baśni, a także podzieliły się z nami swoimi odczuciami na temat poczucia szczęścia.
Dziękujemy za sympatyczną atmosferę!
                                                          Szkolny Klub Wolontariatu „ Niezapominajka”