IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Poznajemy Wielką Brytanię”

Szkoła Podstawowa w Kluczach po raz dziewiąty była organizatorem Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego pod hasłem „Poznajemy Wielką Brytanię”.

Od tej edycji konkurs zmienił swoją formę, zadaniem drużyn ze szkół podstawowych z gminy Klucze było przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej Wielkiej Brytanii. Uczestnicy konkursu prezentowali swoje prace przed komisją konkursową, opiekunami oraz pozostałymi uczestnikami. Wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością, każda z prezentacji zawierała wiele zaskakujących informacji i niespodzianek, niektórzy przygotowali dodatkowe rekwizyty, które uatrakcyjniły pokaz. Na wynik konkursu miały wpływ oceny komisji konkursowej oraz opiekunów drużyn. Z ogromną przyjemnością przekazujemy wyniki konkursu:

I miejsce: Oliwia Kocjan, Błażej Boruń, Witold Piątek – SP Klucze

(opiekun: Mariola Wrońska)

II miejsce: Ludwika Mucha, Piotr Celny, Filip Rydzyk – SP Bydlin

(opiekun: Iwona Dyczewska)

III miejsce: Maja Gut, Julia Zalewska – SP Chechło

(opiekun: Izabela Milka)

GRATULUJEMY!!!

Organizatorzy konkursu składają podziękowania Paniom: Danucie Majcherkiewicz oraz Annie Płonce za udział w pracach komisji.

Dziękujemy opiekunom uczniów, Paniom: Izabeli Milce SP Chechło, Iwonie Dyczewskiej SP Bydlin, Marcelinie Kamionce SP Jaroszowiec, Jowicie Pandel-Myrcik SP Ryczówek, Ewie Majewskiej-Kłodzie SP Rodaki oraz Marioli Wrońskiej SP Klucze.

Dziękujemy sponsorom konkursu: Państwu Tatianie i Michałowi Redel z Centrum Języków Obcych IMPULS z Olkusza oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (konkurs organizowany był w ramach projektu „Magic English” finansowanego przez Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA).

Dziękujemy uczennicom anglojęzycznego kółka teatralnego, które uatrakcyjniły konkurs przedstawieniem „At the hairdresser’s”

Aneta Miszczyńska

Koordynator konkursu