Zajęcia wakacyjne – język angielski

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach  przygotowała atrakcyjną ofertę wakacyjną dla swoich uczniów. Dzięki staraniom pani Anety Miszczyńskiej szkoła przez trzy tygodnie gości dwie wolontariuszki – Idil z Turcji oraz Solongo z Mongolii.

Lektorki w trakcie spotkań z uczniami przybliżają kulturę swoich krajów, proponują warsztaty w trakcie których dzieci mogą szlifować język angielski w przyjemnej formie i wakacyjnej atmosferze.

SP Klucze od lat  proponuje uczniom dodatkowe zajęcia pomagające rozwijać kompetencje językowe. Jest to możliwe dzięki współpracy z Rodzicami oraz środowiskiem lokalnym.

Pobyt wolontariuszek możliwy jest dzięki gościnności Państwa Aleksandry i Jana Rutkowskich oraz Dorocie i Aleksandrowi Bałazy, którzy goszczą w swoich domach naszych gości, okazują im wyjątkową troskę i polską gościnność.

Dziękujemy również Restauracji OPOKA za sfinansowanie obiadów oraz Urzędowi Gminy Klucze za przekazanie upominków dla Idil i Solongo. Opiekę merytoryczną i organizacyjną nad wolontariuszkami sprawują panie: Aneta Miszczyńska oraz Mariola Wrońska.