Nowy rok szkolny czas zacząć!

Wracamy do szkoły wypoczęci, pełni energii i otwarci na nowe wyzwania. Co czeka nas w nowym 2017/2018 roku szkolnym? Praca, ale i zabawa, przyjaźnie, projekty, nauka nowego języka, małe radości, sukcesy, ale i zwykłe troski dnia codziennego.

4 września o godzinie 10.30 rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Po raz pierwszy wszyscy razem: uczniowie i nauczyciele „podstawówki” i oddziałów gimnazjalnych obejrzeli program artystyczny, podczas którego pożegnali wakacje, a także przypomnieli sobie nieco historii z okazji 78.  rocznicy wybuchu II wojny światowej. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani poseł Barbara Bubula.

Pokrzepiające przemówienia Pani Dyrektor Marty Dziura i zaproszonych gości tchnęły w nas optymizm i przekonanie, że podołamy nowym wyzwaniom. Nie pozostało nic innego, jak powtórzyć za Adamem Asnykiem słowa Jego słynnego wiersza:

„Szukajcie prawdy jasnego płomienia!

Szukajcie nowych, nieodkrytych dróg…”

Postaramy się!

Niech ten rok szkolny obfituje w wiele wspaniałych chwil!

Wszystkiego dobrego na każdy szkolny dzień!