Świętujemy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

21 grudnia br. odbył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uczniowie obejrzeli scenkę na podstawie bajki Ezopa „Spółka kota z myszą” oraz wysłuchali „Piosenki  o pomaganiu ludziom”. Zaprezentowaliśmy też działania wolontariackie za ubiegły 2016/2017 rok szkolny.  Na koniec  Pani Dyrektor Marta Dziura wręczyła dyplomy uznania dla Wolontariusza Roku. Zostali nimi:

Jakub Kamionka

Gabriela Rutkowska

Dominik Tarnówka

Wyróżnieni  zostali także inni wolontariusze aktywnie działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu                „ Niezapominajka”. Otrzymali oni listy gratulacyjne.  Oto lista nagrodzonych:

Liber Wiktor, Kapuścińska Agata, Pandel Zofia

Poczęsny Julia, Cholewa Miłosz, Boruń Błażej

Tomsia Maja, Furgacz Julia

Bałazy Katarzyna, Nowakowski Marcel, Dyda Weronika, Zynek Paulina

Jedlińska -Jung Emilia, Szwajcowska Kamila

Ryl Mikołaj, Bryła Szymon, Marzec Julia

Nowak Dominika, Banyś Oliwia, Kaplita Zuzanna, Leśniak Milena, Góźdź Joanna

Wszystkim wolontariuszom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i życzymy  wytrwałości i satysfakcji z pracy na rzecz drugiego człowieka.

Zapraszamy do obejrzenia PREZENTACJI