Wizyta przedszkolaków w klasie 1a

26 marca uczniów klasy 1a odwiedziły dzieci z przedszkola im. Jasia i Małgosi w Kluczach. „Motylki” oglądały szkołę i klasę ponieważ już od września będą uczniami.

Dzieci wymieniały spostrzeżenia, wspominały lata spędzone w przedszkolu, opowiadały o nauce i życiu w szkole. Następnie wspólnie wykonywały ozdoby wielkanocne: koszyczki i kurki z kartonu, kurczątka z waty oraz zamalowywały kształt pisanki. Starsi koledzy i koleżanki z wielką ochotą pomagali przedszkolakom w wykonaniu prac. To było bardzo twórcze spotkanie. Pierwszaki z całą pewnością zapamiętają je na długo.

Dziękujemy pani Lidzi za przybycie i zapraszamy ponownie.