VII PIKNIK RODZINNY W NASZEJ SZKOLE

VII Piknik Rodzinny odbędzie się 10 czerwca /niedziela/w godz. 15.00- 19.00 na stadionie sportowym w Kluczach.

O godz. 15.00 rozpoczyna się sztafeta wokół murawy boiska. Sztafeta odbywa się klasami wg harmonogramu umieszczonego w pokoju nauczycielskim. W czasie trwania pikniku będzie wiele atrakcji dla dzieci  m.in. dmuchańce i kule na wodzie oraz festiwal kolorów (proszę poinformować uczniów o zabraniu koszulki na zmianę – w czasie zabawy koszulka może się zabrudzić).

Będą też występy dzieci  – do tej pory zapisały się tylko dzieci edukacji wczesnoszkolnej. Jeśli ktoś jest chętny do występu (indyw. lub klasowo)  – proszę o kontakt z M. Pilch – Kocjan  (503803923)

Łamigłówki matematyczne (tangramy) są dla klas IV, V, VI,. Zawody sportowe są nagradzane.

W czasie pikniku będzie loteria z nagrodami, gastronomia, kram z zabawkami, lody, pojazdy straży pożarnej, policji, stoisko Nadleśnictwa z roślinami (za elektrośmieci), występy grupy tanecznej WENA, pokazy jujitsu.

Uroczyste Rozpoczęcie Pikniku Przez Dyrektora Szkoły Godz. 15.00

plakat_A2_piknik 2018_1