Sukces „Kluczewskiej przygody z prądem”

Mamy laureatów w ogólnopolskim konkursie „Planeta Energii”!

Zachęcamy do lektury na stronie internetowej Gminy Klucze! –

kliknij tutaj

W kwietniu i maju bieżącego roku przystąpiliśmy do konkursu organizowanego przez Grupę Energa. Był to ogólnopolski  konkurs dotyczący bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej. Zrealizowaliśmy wiele działań z zakresu edukacji: polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, informatycznej, plastycznej, muzycznej i artystycznej.  Wzięliśmy też udział w warsztatach plastycznych i technicznych, na które zaprosiliśmy naszych rodziców. Film, który stworzyliśmy otrzymał nagrodę główną.

7 czerwca dr Tomasz Rożek – ambasador programu Planeta Energii, odwiedził naszą szkołę. Podczas spotkania w auli szkolnej Pani Sylwia Pilarczyk oraz Pani Anna Ziaja przedstawiły prezentację multimedialną z przebiegu pracy konkursowej. Uczniowie zaprezentowali wierszyki oraz autorską piosenkę. Następnie nasz gość wręczył nagrodę główną w postaci czeku o wartości 10 000zł, dyplomy. Po wspaniałych występach zwycięska klasa oraz goście udali się do sali lekcyjnej.Tutaj uczniowie zadawali mnóstwo pytań doktorowi. Otrzymali też fantastyczne nagrody.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją:

Prezentacja:

Kluczewska przygoda z prądem czyli…

Uczniowie klasy 1a w konkursie Planety Energii