Komputerowa Cool School

Komputerowa Cool School – Zachęcamy do oddania głosu

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły im. Jana Pawła II w Kluczach NIEZAPOMINAJKA realizuje projekt „Komputerowa  Cool School”

W ramach projektu rozwojowego  finansowanego z programu „FIO Małopolska Lokalnie – Północ”  w wysokości 5000 zł powstanie siedziba stowarzyszenia w budynku szkolnym. Obecnie członkowie stowarzyszenia kończą prace związane z odświeżeniem, gipsowaniem, malowaniem i porządkowaniem sali, by już za chwilę wyposażyć ją w zakupione ze środków programu umeblowanie. Projekt przyczyni się do rozwoju stowarzyszenia, powstaje siedziba – miejsce pracy, spotkań i szkoleń.

Zwracamy się z prośbą o oddanie głosu w plebiscycie na  „Najciekawszą Inicjatywę w Małopolsce w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie-Północ, edycja 2018”

Głos można oddawać na stronie operatora konkursu FIO Małopolska

Dziękujemy