Mistrzostwa Powiatu Olkusz w pływaniu drużynowym i indywidualnym

Mistrzostwa Powiatu Olkusz w pływaniu drużynowym i indywidualnym – 14.02.2019 

 

Igrzyska dzieci:

II miejsce – sztafeta dziewcząt 6×25 m stylem dowolnym (Rak Maja, Januszek Magdalena, Matylda Mgłosiek, Julia Poczęsny, Alicja Dusza, Debora Leszczyńska)

II miejsce – sztafeta chłopców 6×25 m stylem dowolnym (Błażej Boruń, Mikołaj Rogalski, Szymon Ładoń, Wiktor Liber, Patryk Rychlik, Samuel Leszczyński)

 

indywidualnie rocznik 2009 i młodsi:

 

I miejsce – Igor Warwas – 25 m stylem dowolnym

II miejsce – Stanisław Piątek – 25 m stylem klasycznym

II miejsce – Julia Bylica – 25 m stylem grzbietowym

II miejsce – Emilia Cholewa – 25 m stylem dowolnym

III miejsce – Alicja Pydych – 25 m stylem dowolnym

 

indywidualnie rocznik 2008-2006

 

III miejsce – Alicja Pilarczyk – 50 m stylem klasycznym

III miejsce – Debora Leszczyńska – 50 m stylem dowolnym – nowy rekord szkoły

 

Ponadto w zawodach udział wzięli:

IV miejsce:

  • Szulik Aleksander – 25 m stylem dowolnym
  • Jochymek Magdalena – 50 m stylem klasycznym
  • Leszczyński Samuel – 50 m stylem grzbietowym
  • Gruszczyńska Maja – 50 m stylem klasycznym
  • Poczęsny Julia – 50 m stylem dowolnym
  • Michniewska Emilia – 25 stylem grzbietowym

 

V miejsce:

  • Alicja Dusza – 50 m stylem dowolnym
  • Kulawik Amelia – 50 m stylem klasycznym
  • Mgłosiek Matylda – 50 m stylem motylkowym – nowy rekord szkoły
  • Nowakowska Aleksandra – 50 m stylem grzbietowym
  • Ziaja Maria – 25 m stylem klasycznym
  • Rychlik Patryk – 50 m stylem dowolnym
  • Tomsia Michał – 50 m stylem klasycznym

 

VI miejsce:

  • Januszek Magdalena – 50 m stylem motylkowym
  • Komenda Aleksandra – 50 m stylem grzbietowym
  • Olesiak Natasza – 50 m stylem klasycznym
  • Rak Maja – 50 m stylem dowolnym
  • Korusiewicz Antoni – 50 m stylem motylkowym
  • Ładoń Szymon – 50 m stylem dowolnym

 

VIII miejsce:

  • Alicja Oczki
  • Mikołaj Rogalski

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

 

II miejsce – sztafeta chłopców 50 m stylem dowolnym – (Adamczyk Dawid, Hałabiś Mateusz, Michalski Wiktor, Michniewski Jan, Miszczyński Mateusz, Musiał Jan, Nowakowski Marcel)

II miejsce – sztafeta dziewczyn 50 m stylem dowolnym – (Antos Monika, Bartkowiak Maja, Pasich Oliwia, Wołkiewicz Anna, Wójcik Katarzyna, Plutka Klaudia.)

 

indywidualnie:

 

II miejsce – Mateusz Miszczyński – 50 m stylem klasycznym

V miejsce – Banyś Aleksandra  –  50 m stylem klasycznym

VIII miejsce – Plutka Klaudia – 50 m stylem klasycznym

 

V miejsce – Michalski Wiktor – 50 m stylem grzbietowym

VI miejsce – Adamczyk Dawid – 50 m stylem dowolnym

IV miejsce – Wójcik Katarzyna – 50 m  stylem dowolnym

IV miejsce  Bartkowiak Maja –  50 m stylem dowolnym

X miejsce – Wołkiewicz Anna –  50 m stylem dowolnym