Sukcesy młodych literatów

Tegoroczny ogólnopolski konkurs „XXIII Bolesławska Zima Prozy”, okazał się szczególnie ważny dla naszej uzdolnionej literacko młodzieży, bowiem aż 4 uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach odebrało nagrody i wyróżnienia w kategorii: szkoły podstawowe (starsze klasy).  Ta uroczysta chwila miała miejsce 22 lutego 2019 r. w Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, gdzie dokonano oficjalnego rozstrzygnięcia konkursu.

Na drugim stopniu podium stanęły ex aequo: Joanna Góźdź z kl.3c za pracę pt. „Drogi M” i  Daria Marzec z kl.3a za list pt. „Słuchaj, Ojciec!”. W gronie nagrodzonych znalazł się też Bartosz Rolka, uczeń kl.5d, który „Listem do Istoty Pozaziemskiej” wywalczył trzecie miejsce. Z kolei wyróżnienie trafiło do Aleksandry Nowakowskiej z kl.5c za list „Droga Ja za 10 lat”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.