Dzień Edukacji Narodowej 2019

Święto Edukacji Narodowej, to także Dzień Patrona Szkoły Podstawowej w Kluczach – Jana Pawła II .

Te przenikające się tematycznie uroczystości postanowiliśmy uczcić przedstawieniem, które niosło w sobie treści edukacji na przestrzeni wieków…..

Szkoły: spartańska, średniowieczna, renesansowa, oświeceniowa czy XIX- wieczna, mimo, że z wielkimi tradycjami i dokonaniami, nie przypadły do gustu współczesnej młodzieży, która doceniła własny czas, własną szkołę i przesłania naszego Patrona dotyczące wyboru przyszłych ścieżek życia.

Składając życzenia nauczycielom, uczniowie nagrodzili ich gromkimi oklaskami i zaśpiewali tradycyjne „sto lat”. A dzień ten pełen pozytywnych przeżyć pozostanie w naszej pamięci aby kiedyś nazwać go szkolnym wspomnieniem…