ŚWIĘTO  WITAMINEK

28 października w naszej szkole odbyła się XVII edycja Święta Witaminek przygotowana przez Samorząd Uczniowski klas młodszych. Wszyscy uczniowie klas 1-3 przygotowywali w swoich salach lekcyjnych ciekawe i niebanalne, kolorowe kanapki. Oczywiście mogli dowolnie wymieniać się produktami i eksperymentować. Dali się ponieść wyobraźni. Następnie dzieci spotkały się na wspólnym, zdrowym drugim śniadaniu. Spożywały smaczne i apetyczne kanapeczki o niecodziennych walorach… Nie oparł się im żaden, nawet najbardziej uparty niejadek!

Na kolejnych lekcjach uczniowie wypełniali karty pracy dotyczące zdrowego odżywiania się, a także wykonywali barwne prace plastyczne o tematyce owocowo-warzywnej.

Dzień upłynął w radosnej, miłej, przyjaznej i zdrowej atmosferze.