Biegi w Bydlinie

Dnia 11.11.2019 r. w Bydlinie odbyły się biegi upamiętniające walki naszych Legionistów. Uczniowie naszej szkoły również brali udział w zawodach.

Dzieci z klas 1-2 biegały na dystansie 100 m, z klas 3-4 na 200 m, z 5-6 na 400 m, a z klas 7-8 na 800 m. Na podium, po bardzo emocjonującym biegu, stanął Jakub Bujakiewicz z klasy 6a zajmując 2 miejsce. Każdy uczestnik zawodów dostał poczęstunek i mógł napić się gorącej herbaty.

Po zawodach odśpiewany został hymn narodowy upamiętniający dzień odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uczniowie biorący udział w zawodach: Bujakiewicz Jakub, Ładoń Szymon, Chrupek Fabian, Auguścik Miłosz, Odzierejko Oliwier, Warwas Igor, Warwas Eryk, Sobczak Stanisław, Bylica Julia, Wierciak Aleksandra, Cholewa Emilia, Fac Natalia, Jochymek Magdalena, Ładoń Natasza.

Opiekun: Hubert Poczęsny