Bal Karnawałowy u Kopciuszka

W ostatni dzień przed feriami zimowymi w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy u Kopciuszka, na którym gościli wszyscy uczniowie klas 1-3. Zabawa odbyła się w wyjątkowo udekorowanej auli szkolnej przypominającej scenerię znanej baśni, a do wspólnej zabawy zapraszał Kopciuszek ubrany w piękną balową suknię od wróżki.

Po oficjalnym otwarciu nastąpiła prezentacja strojów uczniów wszystkich klas, po czym Kopciuszek oprowadził swoich gości po całej szkole w barwnym korowodzie. Uczniowie starszych klas mogli obejrzeć i przywitać się z bohaterami znanych bajek – wróżkami, królewnami, piratami i wieloma innymi wspaniałymi postaciami. Po wesołym przejściu szkolnymi korytarzami Kopciuszek zaprosił gości do auli, aby tańczyć i bawić się przy muzyce. Wielką niespodzianką i dużą atrakcją były zabawy taneczne przygotowane przez uczniów klasy 7b. Na zakończenie, jak co roku, wszyscy uczestnicy balu zatańczyli integracyjny taniec belgijski.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.