PODZIĘKOWANIA

Bardzo serdecznie dziękuję Rodzicom oraz Wychowawcom uczniów klas 2a, 2c i 6b  za zaangażowanie oraz duży wkład pracy włożonej w  przygotowanie szkolnych pomieszczeń do nowego roku szkolnego.

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się nam odnowić i pomalować 3 sale lekcyjne (s. 112, s.113, s. 220).

Swój wkład w remont Sali nr 113 i zakup farb mają Państwo:

Kl. 2a:  Aleksandra Kardas,  Paweł Kordas, Aneta i Adam Świda , Wioletta Woskowicz, Agnieszka Pacia, Katarzyna i Olaf Katarzyńscy oraz Pani Elżbieta Kiszka – wychowawca p. Anna Góźdź

Swój wkład w remont Sali nr 112 mają  Państwo:

Kl. 2c : Monika Gamrot, Aleksandra Guzy, Agnieszka Zawiślak, Tomasz Knapik-Zakrzewski oraz Pan Andrzej Wierdak – wychowawca p. Adriana Nowakowska

Swój wkład w remont Sali nr  220 mają  Państwo:

Kl. 6b: Dorota Olewińska – Januszek, Barbara i Wojciech Korusiewicz, Adam Sobczak, Sławomir Szeląg, Maciej Ziemlacz, Adam Zygmunt – wychowawca p. Anna Barczyk

oraz uczniowie : Tymon Januszek, Antoni Korusiewicz, Stanisław Sobczak, Filip Ziemlacz, Jakub Zygmunt.

Ponadto, serdecznie dziękuję Państwu Barbarze i Wojciechowi Korusiewiczom za ufundowanie 2 dyspenserów ściennych na płyn dezynfekcyjny oraz za profesjonalny oczyszczacz powietrza z filtrem Hepa 14.

Jeszcze raz dziękuję za współpracę i  Państwa wolny czas

poświęcony naszej szkole!

Z poważaniem,