SUKCESY POZASZKOLNE NASZYCH UCZNIÓW – akrobatyka, zapasy

Serdecznie gratulujemy sportowcom, którzy rozwijają swoje pasje i odnoszą ogromne sukcesy

„Debiutować w ogólnopolskim turnieju akrobatycznym Vertycalia we Wrocławiu i wygrać… bezcenne ??? Dzisiaj nasza  Emilia Cholewa swoim występem wyczarowała złoto w swojej kategorii wiekowej. Silna ekipa z Acro Studio Katowice wystąpiła cudownie ??? Trenerom oraz wszystkim zawodniczkom gratulujemy ???

Klub Zapaśniczy „Hardzi”

„Nasi zawodnicy dumnie reprezentowali Nasz Klub w Memoriale im. Grzegorza Pieronkiewicza w Raciborzu. Był to pierwszy start po bardzo długiej przerwie dla naszych zapaśników ale jak zwykle nie zawiedli. Walczyli jak lwy na raciborskich matach, zdobywając medale, na oczach Mistrza Olimpijskiego z Atlanty – Ryszarda Wolnego.

Medale w poszczególnych kategoriach wywalczyli:
? Igor Warwas

? Mateusz Pałka