„Gaz na ulicy” kolejna gra historyczna

Jak upamiętniliśmy rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce?

„Gaz na ulicy” to kolejna gra historyczna organizowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Krakowie w aplikacji Action Track.

W grze internetowej  wzięło udział tym razem ponad 170 uczestników! Gra dotyczyła tematyki związanej z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego.

Nasza szkoła ponownie została wyróżniona najliczniejszym udziałem uczniów obok Szkoły Podstawowej nr 91 im. J. Kusocińskiego w Krakowie, Szkoły Podstawowej nr 85 im. Ks. K. Jancarza w Krakowie,   Szkoły Podstawowej nr 4 im. F. Nullo w Olkuszu, VII Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Nałkowskiej w Krakowie oraz IV Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu.

Najlepszy wynik w naszej szkole w kategorii szkół podstawowych osiągnęła

Zuzanna Banach  z klasy 7d.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych grach i konkursach historycznych.