Ogłaszamy nową akcję – Modny Zajączek

Celem akcji jest zaopatrzenie dzieci, podopiecznych Socjalizacyjnej Placówki Socjalno-Opiekuńczej w Olkuszu w komplet ubrań wiosenno-letnich.

Naszym skromnym marzeniem jest, by każde dziecko otrzymało nowy kompletny zestaw ubrań (bielizna, T-shirt, bluza/bluzka, spodnie, leginsy, spodenki).

Zachęcamy do udziału w akcji!

Szczegóły akcji oraz spersonalizowane potrzeby dzieci:

‼️‼️‼️Wiosenna akcja „Modny Zajączek” – 3.2.1 START‼️‼️‼️

???? Drogi Zajączku sam decydujesz, co podarujesz ???!!!
Celem akcji „Modny Zajączek” jest zaopatrzenie dzieciaczków, podopiecznych Socjalizacyjnej Placówki Socjalno- Opiekuńczej w Olkuszu w komplet ubrań wiosenno-letnich.

Naszym skromnym marzeniem jest, by każde dziecko otrzymało NOWY kompletny zestaw ubrań (bielizna, t- shirt, bluza/bluzka, spodnie, legginsy, spodenki)

Zapraszamy również do kontaktu e-mail : przyjacieleddolk@gmail.com
Koniecznie dołącz do Nas i obserwuj poczynania Zajęcy??
!!!Wszystkie Zające Duże i Małe łączcie się!!!

♥️Pomagając Innym Pomagamy również sobie!
Bo nic tak nie cieszy, jak dobro, którym możemy się Wspólnie podzielić♥️

AKCJA TRWA do 31.03.2021r.

Zajęczy magazynek ??? znajduje się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach.
I Ty możesz zostać Wiosennym Zajączkiem‼️‼️‼️

To co kicamy na zakupy❓❓❓
Patroni akcji: Szkoła im. Jana Pawła II w Kluczach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Kluczach Niezapominajka.”