Serdecznie zapraszamy do głosowania! Pomóż nam wygrać nagrody!

Serdecznie zapraszamy do głosowania!

Pomóżcie nam wygrać fajne nagrody!

Wystarczy kliknąć w nasz film, podać maila, na maila zostanie przesłany link, który trzeba potwierdzić. Głosować można codziennie!!! Liczymy na Wasze głosy!!!

„Dobrze i smacznie Jemy” – wspaniała zabawa to mało powiedziane. Szkoła na widelcu przeniosła nas w świat owoców i warzyw, pozwoliła na pokazanie naszych umiejętności. Zabawy podczas szycia owoców czy nasze Bananowe Love – fantastyczna nauka połączona z frajdą. Nauczyliśmy się sporo o zdrowym odżywianiu, o smakach kuchni świata. Mięliśmy okazje na wspólne śniadanie – nie ma nic piękniejszego jak szykowanie zdrowych smakołyków razem z przyjaciółmi. Każdy przyniósł coś innego – mięliśmy okazję nauczyć się innych połączeń smakowych. Przygotowaliśmy własną książkę kucharską! Wraz z rodzicami w domowym zaciszu szykowaliśmy wspaniałe potrawy! „Szkoło na widelcu”!!! Dziękujemy!!! Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach.