Drodzy Uczniowie!

Już wkrótce zobaczymy się w murach naszej szkoły!

Zdajemy sobie sprawę, że Wasza radość związana z powrotem do nauki stacjonarnej miesza się z lękiem i obawą odnośnie nowej szkolnej rzeczywistości.

W pierwszych dniach Waszego pobytu w szkole skupimy się na odbudowaniu relacji, ponownej integracji oraz przełamywaniu lęku i stresu związanego z powrotem do szkoły.

Pragniemy udzielić Wam potrzebnego wsparcia, żebyście łagodnie i stopniowo wdrożyli się na nowo do obowiązków szkolnych. Pamiętajcie jednak, że powinno Wam zależeć na tym, aby 25 czerwca 2021r. każdy otrzymał piękne świadectwo promocji do następnej klasy.

Wykorzystajcie ten czas na nadrobienie braków i poprawę ocen. Jesteśmy świadomi, że będzie wymagało to od całej szkolnej społeczności współpracy, wzajemnego zrozumienia, życzliwości i cierpliwości.

Odbudujemy na nowo nasze relacje! Chcemy wreszcie być razem!

Powrót do szkoły jest dla nas wszystkich radością i przyjemnością!

Do zobaczenia! 🙂