Taneczne sukcesy Laury

Laura Adamik, uczennica kl. 6c Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach, zawodniczka Szkoły Tańca ,,Wena’’ Olkusz/Kraków, zdobyła czołowe miejsce na Krajowych Mistrzostwach IDO Hip-Hop, HIP HOP BATTLE, BREAK DANCE, ELECTRIC BOOGIE, STREET DANCE SHOW – Raszyn 2021. To Wydarzenie rangi krajowej jest organizowane przez Polską Federację Tańca.

Laura, zawodniczka w tańcu nowoczesnym wraz ze swoja grupą New Wena Snax zdobyła w swojej kategorii srebrny medal (kategoria do 12 lat Hip -Hop  Group) oraz brązowy medal (Hip-Hop do 12 lat, miniformacja). Te wysokie wyniki dały grupie awans do Mistrzostw Świata w Danii, które odbędą się w październiku br. w Kopenhadze oraz nominację do udziału w Mistrzostwach Europy, organizowanych w tym roku w Polsce.

Gratulujemy!