uczniowie klasy 3 słuchający na posterunku policji pogadanki na temat bezpieczeństwa

Odblaskowa szkoła – lekcja w Komisariacie Policji w Kluczach

Odblaskowa szkoła

– lekcja w Komisariacie Policji w Kluczach

W ramach naszej akcji uczniowie klasy IIIA odwiedzili Komisariat Policji w Kluczach. Komendant Jerzy Wilk przygotował bardzo ciekawą prezentację na temat: „Bezpieczeństwa dzieci”. Dotyczyła nie tylko bezpieczeństwa na drodze, ale również innych zagrożeń. W czasie prelekcji uczniowie byli bardzo zainteresowani  i zadawali wiele pytań. Pan komendant wyczerpująco starał się na nie odpowiedzieć i zainteresować trzecioklasistów ważnymi tematami. Wiadomości zdobyte w czasie takiej lekcji na pewno pozostaną w pamięci na długo. Na pamiątkę tego spotkania wszyscy otrzymali opaski odblaskowe, które będą służyć uczniom w drodze do szkoły.