Awans chłopców do Mistrzostw Województwa Małopolskiego w tenisie stołowym drużynowym

15 grudnia na hali Szkoły Podstawowej w Choczni odbyły się Mistrzostwa Rejonu (powiat oświęcimski, wadowicki, chrzanowski i olkuski) w tenisie stołowym drużynowym w ramach rywalizacji Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7a: Adrian Niewiara i Szymon Ładoń.

Chłopcy po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęli II miejsce ustępując po zaciętej walce tylko gospodarzom turnieju:

SP Klucze – SP Chocznia          2:3

SP Klucze – SP Jaroszowice      3:2

SP Klucze – SP Oświęcim          4:1

SP Klucze – SP 5 Olkusz            3:2

Zajmując II miejsce w półfinale wojewódzkim uzyskali awans do finału wojewódzkiego, który ma odbyć się w Limanowej w kwietniu 2022 roku.

Opiekun mgr Grzegorz Ładoń