Nauczyciele

GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Dyrektor szkoły

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com

Wicedyrektor szkoły

  • mgr Mirosława Dziatłowicz – mdziatlowicz@gmail.com

Edukacja wczesnoszkolna

  • mgr Ilona Antos – antosilona2@gmail.com
  • mgr Anna Góźdź – anna.gozdz100@gmail.com
  • mgr Anna Konieczniak – ania.konieczniak1@gmail.com
  • mgr Ewelina Maryszewska-Polan – emaryszewskapolan@gmail.com
  • mgr Adriana Nowakowska – adriana.nowakowska78@gmail.com
  • mgr Sylwia Pilarczyk – pilarczyk.sylwia.sp@gmail.com
  • mgr Marzena Pilch-Kocjan – m.pilchkocjan@gmail.com
  • mgr Agnieszka Szarek – agnieszka7szarek@gmail.com
  • mgr Anna Ziaja – ziajaanna48@gmail.com

Język polski

  • mgr Anna Barczyk – ania.barczyk267@gmail.com
  • mgr Iwona Boruń – iwonaborunxx@gmail.com
  • mgr Magdalena Jurczyk –

Język angielski

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com
  • mgr Paweł Feledyk – feledyk@gmail.com
  • mgr Elżbieta Kulawik – ela.kulawik24@gmail.com
  • mgr Danuta Majcherkiewicz – kasiamajcherkiewicz@gmail.com
  • mgr Aneta Miszczyńska – miszaneta@gmail.com
  • mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska77@gmail.com

Język niemiecki

  • mgr Violetta Auguścik – violetta.auguścik@gmail.com
  • mgr Paweł Feledyk – feledyk@gmail.com

Język rosyjski

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com

Matematyka

  • mgr Daria Cichoń – dariacichon2357@gmail.com
  • mgr Elżbieta Grzanka – ehgrzanka@gmail.com
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com

Historia

  • mgr Agata Janda – agatabanach4@gmail.com
  • mgr Marta Myszewska – myszewskama@gmail.com

WOS

  • mgr Agata Janda – agatabanach4@gmail.com
  • mgr Aleksandra Rutkowska – aleksandra.rutkowska24@gmail.com

Przyroda

  • mgr Monika Madajewska-Pandel –  monikamadajewskapandel@gmail.com
  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com

Biologia

  • mgr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalska@gmail.com

Chemia

  • mgr Anna Krawiec – annakrawiec.spklucze@gmail.com

Fizyka

  • mgr Dorota Łazarczyk

Geografia

  • mgr Monika Madajewska-Pandel – monikamadajewskapandel@gmail.com
  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com

Zajęcia komputerowe/Informatyka

  • mgr Małgorzata Curyło – gosia-curylo@wp.pl
  • mgr Anna Góźdź – anna.gozdz100@gmail.com
  • mgr Sławomir Kloc – slawomirkloc710@gmail.com
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com
  • mgr Mariola Wrońska
  • mgr Anna Ziaja – ziajaanna48@gmail.com

Plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

  • mgr Ewa Molenda – molendaewa63@gmail.com
  • mgr Martyna Smaruj – martynasmaruj1@gmail.com

Zajęcia techniczne

  • mgr Sławomir Kloc – slawomirkloc710@gmail.com
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com

Wychowanie fizyczne

  • mgr Małgorzata Curyło – gosia-curylo@wp.pl
  • mgr Mirosława Dziatłowicz – mdziatlowicz@gmail.com
  • mgr Grzegorz Kaliś – kalisgrzegorz@gmail.com
  • mgr Paweł Krawczyk – p.krawczyk1972@gmail.com
  • mgr Grzegorz Ładoń – grzegorzladon079@gmail.com
  • mgr Ewelina Maryszewska-Polan – emaryszewskapolan@gmail.com
  • mgr Hubert Poczęsny – hubertpoczesny77@gmail.com

Religia

  • mgr Magdalena Nowak – nowakmagdalena765@gmail.com
  • mgr Katarzyna Szeląg – katarzynaszelag200@gmail.com
  • mgr Irena Podlasin

Wychowanie do życia w rodzinie – WDŻ

  • mgr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalska@gmail.com
  • mgr Aleksandra Rutkowska – aleksandra.rutkowska24@gmail.com

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Anna Krawiec – annakrawiec.spklucze@gmail.com

Wychowawcy świetlic

  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com
  • mgr Martyna Smaruj – martynasmaruj1@gmail.com
  • mgr Dariusz Zub – dariusz.zub.spklucze@gmail.com

Oraz

  • mgr Maria Dyduch – pedagog szkolny – md.mariadyduch@gmail.com
  • mgr Renata Zawisz – nauczyciel bibliotekarz – renia.zawisz@gmail.com

 

nauczyciele

 

Funkcję wychowawcy pełnią:

Anna Góźdź klasa 1a
Ewelina Maryszewska-Polan klasa 1b
Adriana Nowakowska klasa 1c
Ilona Antos klasa 2a
Anna Konieczniak klasa 2b
Agnieszka Szarek klasa 2c
Anna Ziaja klasa 3a
Marzena Pilch – Kocjanj klasa 3b
Iwona Boruń klasa 4
Martyna Smaruj klasa 5a
Anna Barczyk klasa 5b
Daria Cichoń klasa 5c
Mariola Wrońska klasa 6a
Anna Rybak klasa 6b
Małgorzata Curyło klasa 6c
Elżbieta Grzanka klasa 6d
Monika Madajewska-Pandel klasa 7a
Grzegorz Ładoń klasa 7b
Magdalena Jurczyk klasa 8a
Aneta Miszczyńska klasa 8b

 

Dyżury nauczycieli:

L.p Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Dyżury dla rodziców
1. Dziura Marta język angielski, język rosyjski  
2. Dziatłowicz Mirosława wychowanie fizyczne  
3. Antos Ilona edukacja wczesnoszkolna środa 10.40 – 11.25
4. Auguścik Violetta język niemiecki wtorek 11.40 – 12.25
5. Barczyk Anna język polski wtorek 14.30 – 15.15
6. Bokalska – Rajba Joanna biologia, WDŻ piątek 10.40 – 11.25
7. Boruń Iwona język polski wtorek 14.25 – 15.10
8. Cichoń Daria matematyka środa 11.40 – 12.25
9. Curyło Małgorzata wychowanie fizyczne, informatyka  
10. Curyło Paulina pedagog czwartek  16.00 – 17.00.
11. Dyduch Maria pedagog  
12. Feledyk Paweł język niemiecki, język angielski środa 9.45 – 10.30
13. Góźdź Anna edukacja wczesnoszkolna, informatyka środa 12.25 – 12.50

piątek 7.30 – 8.00

14. Grzanka Elżbieta matematyka wtorek 8.45 – 9.30
15. Janda Agata historia, WOS środa 9.45 – 10.30
16. Jurczyk Magdalena język polski wtorek 9.45 – 10.30
17. Kaliś Grzegorz wychowanie fizyczne czwartek 10.40 – 11.25
18. Kloc Sławomir informatyka, zajęcia techniczne piątek 11.40 – 12.25
19. Konieczniak Anna edukacja wczesnoszkolna środa 8.50 – 9.35
20. Krawczyk Paweł wychowanie fizyczne czwartek 10.40 – 11.25
21. Krawiec Anna chemia, edukacja dla bezpieczeństwa wtorek 12.40 – 13.25
22. Krzynówek Magdalena nauczyciel wspomagający  
23. Ładoń Grzegorz wychowanie fizyczne piątek 9.45 – 10.30
24. Madajewska – Pandel Monika przyroda wtorek 10.40 – 11.25
25. Majcherkiewicz Danuta język angielski środa 12.40 – 13.25
26. Maryszewska – Polan Ewelina wychowanie fizyczne środa 11.40 – 12.25
27. Miszczyńska Aneta język angielski poniedziałek 9.45 – 10.30
28. Molenda Ewa zajęcia artystyczne wtorek 10.40 – 11.25
29. Myszewska Marta historia środa 9.45 – 10.30
30. Nowak Jacek geografia, przyroda wtorek 12.40- 13.25
31. Nowak Magdalena religia czwartek 10.40-11.25
32. Nowakowska Adriana zajęcia świetlicowe poniedziałek 11.40 – 12.25
33. Pilarczyk Sylwia edukacja wczesnoszkolna  
34. Pilch-Kocjan Marzena edukacja wczesnoszkolna środa 8.50 – 9.35
35. Poczęsny Hubert wychowanie fizyczne poniedziałek 11.40 – 12.25
36. Rutkowska Aleksandra WOS, WDŻ środa 9.40 – 10.30
37. Rybak Anna matematyka, zajęcia techniczne, informatyka, wtorek 10.40 – 11.25
38. Smaruj Martyna plastyka, muzyka, zajęcia świetlicowe środa 13.40 – 14.25
39. Sorbian Marta nauczyciel wspomagający, oligofrenopedagogika poniedziałek 9.45 – 10.30
40. Szarek Agnieszka edukacja wczesnoszkolna piątek 9.45 – 10.30
41. Szeląg Katarzyna religia poniedziałek 13.40 – 14.25
42. Wrońska Mariola język angielski, informatyka czwartek 11.40 – 12.25
43. Zawisz Renata nauczyciel bibliotekarz w godzinach pracy 

8.00 – 14.00

44. Ziaja Anna edukacja wczesnoszkolna, informatyka środa 10.30 – 11.25
45. Zub Dariusz zajęcia świetlicowe w godzinach pracy
45. Łazarczyk Dorota fizyka środa 9.45 – 10.30