Nauczyciele

GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Dyrektor szkoły

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com

Wicedyrektor szkoły

  • mgr Mirosława Dziatłowicz – mdziatlowicz@gmail.com
  • mgr Violetta Auguścik – violetta.auguścik@gmail.com

Edukacja wczesnoszkolna

  • mgr Ilona Antos – antosilona2@gmail.com
  • mgr Anna Góźdź – anna.gozdz100@gmail.com
  • mgr Anna Konieczniak – amia.konieczniak1@gmail.com
  • mgr Adriana Nowakowska – adriana.nowakowska78@gmail.com
  • mgr Sylwia Pilarczyk – pilarczyk.sylwia.sp@gmail.com
  • mgr Marzena Pilch-Kocjan – m.pilchkocjan@gmail.com
  • mgr Agnieszka Szarek – agnieszka7szarek@gmail.com
  • mgr Anna Ziaja – ziajaanna48@gmail.com

Język polski

  • mgr Celina Adamek – celina.adamek9@gmail.com
  • mgr Anna Barczyk – ania.barczyk267@gmail.com
  • mgr Iwona Boruń – iwonaborunxx@gmail.com
  • mgr Magdalena Jurczyk –

Język angielski

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com
  • mgr Paweł Feledyk – feledyk@gmail.com
  • mgr Elżbieta Kulawik – ela.kulawik24@gmail.com
  • mgr Danuta Majcherkiewicz – kasiamajcherkiewicz@gmail.com
  • mgr Aneta Miszczyńska – miszaneta@gmail.com
  • mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska77@gmail.com

Język niemiecki

  • mgr Violetta Auguścik – violetta.auguścik@gmail.com
  • mgr Paweł Feledyk – feledyk@gmail.com
  • mgr Dagmara Mrówka – mrowkadagmara35@gmail.com

Język rosyjski

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com

Matematyka

  • mgr Daria Cichoń – dariacichon2357@gmail.com
  • mgr Elżbieta Grzanka – ehgrzanka@gmail.com
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com
  • mgr Aleksandra Witkowska-Osuch – witkowskaosuchaleksandra@gmail.com

Historia

  • mgr Agata Banach – agatabanach4@gmail.com
  • mgr Marta Myszewska – myszewskama@gmail.com

WOS

  • mgr Agata Banach – agatabanach4@gmail.com
  • mgr Aleksandra Rutkowska – aleksandra.rutkowska24@gmail.com

Przyroda

  • mgr Monika Madajewska-Pandel –  monikamadajewskapandel@gmail.com
  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com

Biologia

  • mgr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalska@gmail.com

Chemia

  • mgr Anna Krawiec – annakrawiec.spklucze@gmail.com

Fizyka

  • mgr Aleksandra Krzyżak – a.krzyzak84@gmail.com

Geografia

  • mgr Monika Madajewska-Pandel – monikamadajewskapandel@gmail.com
  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com

Zajęcia komputerowe/Informatyka

  • mgr Małgorzata Curyło – gosia-curylo@wp.pl
  • mgr Anna Góźdź – anna.gozdz100@gmail.com
  • mgr Sławomir Kloc – slawomirkloc710@gmail.com
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com
  • mgr Anna Ziaja – ziajaanna48@gmail.com

Plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

  • mgr Ewa Molenda – molendaewa63@gmail.com
  • mgr Martyna Smaruj – martynasmaruj1@gmail.com

Zajęcia techniczne

  • mgr Sławomir Kloc – slawomirkloc710@gmail.com
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com

Wychowanie fizyczne

  • mgr Małgorzata Curyło – gosia-curylo@wp.pl
  • mgr Mirosława Dziatłowicz – mdziatlowicz@gmail.com
  • mgr Grzegorz Kaliś – kalisgrzegorz@gmail.com
  • mgr Paweł Krawczyk – p.krawczyk1972@gmail.com
  • mgr Grzegorz Ładoń – grzegorzladon079@gmail.com
  • mgr Ewelina Maryszewska-Polan – emaryszewskapolan@gmail.com
  • mgr Hubert Poczęsny – hubertpoczesny77@gmail.com

Religia

  • mgr Magdalena Nowak – nowakmagdalena765@gmail.com
  • ksiądz Paweł Stanisz – pstanisz223@interia.pl
  • mgr Katarzyna Szeląg – katarzynaszelag200@gmail.com
  • mgr Irena Podlasin

Wychowanie do życia w rodzinie – WDŻ

  • mgr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalska@gmail.com
  • mgr Aleksandra Rutkowska – aleksandra.rutkowska24@gmail.com

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Anna Krawiec – annakrawiec.spklucze@gmail.com

Wychowawcy świetlic

  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com
  • mgr Martyna Smaruj – martynasmaruj1@gmail.com
  • mgr Marzanna Walnik
  • mgr Dariusz Zub – dariusz.zub.spklucze@gmail.com

Oraz

  • mgr Wioletta Deptalska – pedagog szkolny – wiola.deptalska@gmail.com
  • mgr Maria Dyduch – pedagog szkolny – md.mariadyduch@gmail.com
  • mgr Urszula Świercz – nauczyciel bibliotekarz – swierczula@gmail.com
  • mgr Renata Zawisz – nauczyciel bibliotekarz – renia.zawisz@gmail.com

 

nauczyciele

 

Funkcję wychowawcy pełnią:

Ilona Antos klasa 1a
Anna Konieczniak klasa 1b
Agnieszka Szarek klasa 1c
Anna Ziaja klasa 2a
Marzena Pilch – Kocjan klasa 2b
Adriana Nowakowska klasa 3
Martyna Smaruj klasa 4a
Aleksandra Witkowska – Osuch klasa 4b
Daria Cichoń klasa 4c
Mariola Wrońska klasa 5a
Anna Rybak klasa 5b
Małgorzata Curyło klasa 5c
Elżbieta Grzanka klasa 5d
Monika Madajewska-Pandel klasa 6a
Grzegorz Ładoń klasa 6b
Magdalena Jurczyk klasa 7a
Aneta Miszczyńska klasa 7b
Celina Adamek klasa 8a
Marta Myszewska klasa 8b
Iwona Boruń klasa IIIa
Ewa Molenda klasa IIIb
Aleksandra Krzyżak klasa IIIc
Anna Barczyk klasa IIId

 

Dyżury nauczycieli:

L.p Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Dyżury dla rodziców
1. Dziura Marta język angielski, język rosyjski  
2. Dziatłowicz Mirosława wychowanie fizyczne  
3. Auguścik Violetta język niemiecki  
4. Adamek Celina język polski  
5. Antos Ilona edukacja wczesnoszkolna  
6. Banach Agata historia, WOS  
7. Barczyk Anna język polski  
8. Barczyk Justyna edukacja wczesnoszkolna  
9. Bokalska – Rajba Joanna biologia, WDŻ  
10. Boruń Iwona język polski  
11. Cichoń Daria matematyka  
12. Curyło Małgorzata wychowanie fizyczne, informatyka  
13. Deptalska Wioletta pedagog  
14. Dyduch Maria pedagog  
15. Feledyk Paweł język niemiecki, język angielski  
16. Góźdź Anna edukacja wczesnoszkolna, informatyka  
17. Grzanka Elżbieta matematyka  
18. Gut Teresa historia, biologia  
19. Jurczyk Magdalena język polski  
20. Kaliś Grzegorz wychowanie fizyczne  
21. Kloc Sławomir informatyka, zajęcia techniczne  
22. Konieczniak Anna edukacja wczesnoszkolna  
23. Krawczyk Paweł wychowanie fizyczne  
24. Krawiec Anna chemia, edukacja dla bezpieczeństwa  
25. Krzyżak Aleksandra fizyka  
26. ks. Stanisz Paweł religia  
27. Kulawik Elżbieta język angielski  
28. Latos Monika historia  
29. Ładoń Grzegorz wychowanie fizyczne  
30. Madajewska – Pandel Monika przyroda  
31. Majcherkiewicz Danuta język angielski  
32. Maryszewska – Polan Ewelina wychowanie fizyczne  
33. Miszczyńska Aneta język angielski  
34. Molenda Ewa zajęcia artystyczne,  
35. Mrówka Dagmara język niemiecki  
36. Nowak Jacek geografia, przyroda  
37. Nowak Magdalena religia  
38. Nowakowska Adriana zajęcia świetlicowe  
39. Pilarczyk Sylwia edukacja wczesnoszkolna  
40. Pilch-Kocjan Marzena edukacja wczesnoszkolna  
41. Poczęsny Hubert wychowanie fizyczne  
42. Rutkowska Aleksandra WOS, WDŻ  
43. Rybak Anna matematyka, zajęcia techniczne, informatyka,  
44. Smaruj Martyna plastyka, muzyka, zajęcia świetlicowe  
45. Szarek Agnieszka edukacja wczesnoszkolna  
46. Szeląg Katarzyna religia  
47. Świercz Urszula nauczyciel bibliotekarz  
48. Witkowska – Osuch Aleksandra matematyka  
49. Wrońska Mariola język angielski  
50. Zawisz Renata nauczyciel bibliotekarz  
51. Ziaja Anna edukacja wczesnoszkolna, informatyka  
52. Zub Dariusz zajęcia świetlicowe