Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Świąteczny zakończony

a konkurs Bożonarodzeniowy rozstrzygnięty

 

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach miał miejsce Bożonarodzeniowy kiermasz ozdób świątecznych oraz trzeci konkurs świąteczny na najpiękniejsze wykonanie ozdób choinkowych przez uczniów naszej szkoły. Wyłoniono zwycięzców, którymi zostali:

Aleksander Barakomski z klasy I zajął I miejsce,

Jakub Porębski z klasy III a zajął II miejsce,

Aleksandra Grabowska z klasy V b zajęła III miejsce.

Nagrody zostały wręczone uczniom na uroczystym apelu szkolnym zorganizowanym po spektaklu z okazji świątecznych Jasełek.

Od 5 grudnia do 22 grudnia 2016 r. na kiermaszu można było nabyć piękne ozdoby choinkowe, prześliczne stroiki świąteczne, lampiony, bałwanki, aniołki z masy solnej, kartki świąteczne.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, wychowawcom klas I – VI oraz paniom Annie Rybak i Martynie Smaruj za wzbogacenie kiermaszu przekazując piękne stroiki, które były wytworem dzieci na lekcjach techniki i plastyki.

Gorąco pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wspierały nasz kiermasz przekazując ozdoby a także tym, które nabywały owe wyroby.

Szczególne podziękowania organizatorki kiermaszu pragną złożyć Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Kluczach za wsparcie szkolnego kiermaszu.

Dzięki wsparciu finansowemu zakupione będą pomoce na zajęcia świetlicowe.

Organizatorki kiermaszu i konkursu: Adriana Nowakowska oraz

Ewelina Maryszewska – Polan

Tekst i zdjęcia: Ewelina Maryszewska – Polan