„MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU OLKUSKIEGO”

 

WYNIKI GMINNEGO ETAPU  KONKURSU „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU OLKUSKIEGO” – 2016/2017.

 

24 marca 2017 r. o godz. 10.00 w naszej szkole odbył się gminny etap XVII edycji konkursu „Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego” dla uczniów klas III.

Zakwalifikowało się do niego 22 uczniów ze wszystkich 7 szkół podstawowych naszej gminy. Uczestnicy konkursu zmagali się z pisaniem ze słuchu oraz zadaniami do uzupełnienia. Wszyscy otrzymali dyplomy za udział w etapie gminnym.

 Komisja Gminna w składzie: Anna Ziaja, Justyna Barczyk, Dorota Kardynał i Katarzyna Gnatowska-Gus wyłoniła pięciu kandydatów z największą ilością zdobytych punktów. Po weryfikacji prac Komisja Powiatowa ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu poinformowała, że Mistrzem Ortografii Gminy Klucze została uczennica naszej szkoły – Amelia Kulawik z klasy III C, a trzecie miejsce i tytuł  Wicemistrza Ortografii Gminy Klucze  zdobyła Zuzanna Klich z klasy III A.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie powiatowym, który odbędzie się 28.04.2017 r. w SP Bolesław.

[Not a valid template]