Stypendium na Uniwersytecie Gonzaga USA dla nauczycielki naszej szkoły !

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku decyzji grona Ekspertów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności Pani Aneta Miszczyńska, nauczycielka języka angielskiego otrzymała stypendium na Uniwersytecie Gonzaga w Stanach Zjednoczonych.

Pani Aneta Miszczyńska została zaproszona do udziału w 3 tygodniowym kursie Teaching English to Speaker of Other Languages (TESOL) na Gonzaga University w Spokane, w stanie Waszyngton, USA.

Koszt uczestnictwa (5800 $) w tej elitarnej szkole finansowany jest ze środków Programu English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Eksperci Programu English Teaching docenili 13 letnią współpracę nauczycielki z Fundacją NIDA, jej zaangażowanie w realizację projektów edukacyjnych oraz pracę na rzecz promocji nuczania języka angielskiego.

Gratulujemy!

gonzaga logo-fundacja+male