Uroczystość z okazji Dnia Patrona i Święta Edukacji Narodowej

   13 października br. odbyła się akademia z okazji Dnia Patrona oraz Święta Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście,  nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie.

   Wysłuchaliśmy  i obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. W pierwszej części zaprezentowano wiersze i piosenki na cześć naszego Patrona – Jana Pawła II, natomiast część druga była poetyckim podziękowaniem dla nauczycieli za edukację i wychowanie.  W żartobliwy sposób przedstawiono typy nauczycieli, co zdecydowanie  rozbawiło zebranych. Ciekawe, czy nasi pedagodzy rozpoznali w uczniowskich  propozycjach siebie? Na koniec, ku zaskoczeniu wszystkich, przedstawiciele SU obdarowali Panie Dyrektorki  portretami, wykonanymi przez uczniów, a przedstawiającymi nasze miłe szefowe.

     W części oficjalnej przemówiła Pani dyrektor Marta Dziura,  która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony  w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz przedstawiła wyróżnionym pracownikom szkoły Nagrody Wójta Gminy Klucze oraz wręczyła Nagrody  Dyrektora. 

    Na zakończenie głos zabrał ksiądz proboszcz Marek Łabuda i przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marlena Chrupek.

[Not a valid template]