Nasze sukcesy w konkursach muzycznych i plastycznych

W związku z obchodami Święta Niepodległości, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu  konkursach zarówno muzycznych jak i plastycznych organizowanych w naszej gminie.

12.11.2017r. w SP w Bydlinie wręczono nagrody w konkursie plastycznym pt. „Odzyskanie Niepodległości – Święto Niepodległości – Bohaterowie, Bitwy, Miejsca Pamięci”, w którym aż trzy uczennice z naszej szkoły ” stanęły na podium”:

III nagrodę w kategorii klas IV –VI zdobyła Aleksandra Grabowska z kl. 6b

II nagrodę w kategorii klas VII –VIII zdobyła Aleksandra Dudek z kl. 7b oraz III nagrodę w tej samej kategorii zdobyła Julia Baranik również z kl. 7b, opiekunem dziewcząt była Martyna Smaruj.

15.11.2017r, w SP w Bydlinie odbył się jak co roku Festiwal Pieśni Legionowej i Żołnierskiej.

Zespół wokalny „Kluczyki” w składzie: Nadia D’occhio, Alicja Dusza, Martyna Mól, Julia Ziaja, Antoni Gumółka oraz Wojciech Ziaja wyśpiewał II nagrodę. Do konkursu dzieci przygotowała Martyna Smaruj.

Laureatom gratulujemy!