Goście w klasie 1a

Do klasy 1a zawitali koledzy z klasy 4. Opowiedzieli o swoich lekcjach, nowych obowiązkach, wspominali czas spędzony w nauczaniu początkowym. Jednak najciekawsza była wyjątkowa lekcja matematyki o… ułamkach, którą przeprowadzili czwartoklasiści. Na zakończenie spotkania przy dźwiękach gitary, uczniowie wspólnie zaśpiewali piosenkę. To było bardzo radosne spotkanie. Pierwszaki dziękują i zapraszają ponownie.

Kolejnym gościem w klasie 1a był policjant Pan Adam Ziaja. Opowiedział uczniom o swojej pracy, odpowiedział na całe mnóstwo pytań. Dzieci mogły zobaczyć oraz dotknąć niektórych akcesoriów policyjnych, co było niesamowitym przeżyciem. To było wyjątkowe spotkanie, które zostanie zapamiętane  na zawsze. Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi za odwiedziny.