Gminny Turniej Szachowy – zwycięskie I miejsce dla ucznia naszej szkoły

Gminny Turniej Szachowy

– zwycięskie I miejsce dla ucznia naszej szkoły

 

Aż 14 uczniów naszej szkoły wzięło udział w I Gminnym Turnieju Szachowym organizowanym przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kwaśniowie Dolnym. Turniej został przeprowadzony pod nadzorem sędziego Waldemara Czarnoty – trenera I klasy.

I miejsce w turnieju zajęli: Kamil Wnuk (uczeń SP w Kluczach), II miejsce zajął Augustyn Brodziński (uczeń SP Klucze).

W imieniu Wójta Gminy Klucze gratulacje najlepszym szachistom składali Jarosława Kraszewska – Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty i Jarosław Rak – pełnomocnik Wójta Gminy Klucze, wręczając również puchary za zajęcie najwyższych miejsc w turnieju. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turniej został zorganizowany w ramach projektu „LOTNI – Logika, Obserwacja, Turystyka, Nauka, Integracja” współfinansowanego przez Fundację PZU. Honorowy patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Klucze Norbert Bień.