Mistrzowie Powiatu Olkusz

Chłopcy Mistrzami Powiatu Olkusz i IV drużyną w zawodach Rejonowych

(powiaty: Olkusz, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice)

Reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach w składzie (Rapacz Michał, Redel Jakub, Liber Wiktor, Lazar Mikołaj, Guzy Igor, Ledzinski Stanisław, Sierka Franciszek, Januszek Kacper) została mistrzem Powiatu Olkusz w piłce nożnej chłopców 6-osobowej w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Zawody odbyły się na kluczewskim orliku 18 maja 2018.

W zawodach wzięły udział następujące drużyny: SP Klucze – mistrz Gminy Klucze, SP 1 Bukowno – mistrz Gminy Bukowno, SP Zarzecze – mistrz Gminy Wolbrom, SP Witeradów – mistrz Gminy Olkusz. Mecze były bardzo wyrównane a ostateczna kolejność wygląda następująco:

  1. SP Klucze
  2. SP Zarzecze
  3. SP 1 Bukowno
  4. SP Witeradów

Organizatorem zawodów był Grzegorz Ładoń a sędzią głównym Paweł Krawczyk.

Zwycięski zespół reprezentował nasz Powiat 23 maja 2018 na zawodach rejonowych w Oświęcimiu. Nasza drużyna dała z siebie wszystko ale ostatecznie uplasowała się na IV miejscu ulegając drużynom z Libiąża, Oświęcimia i Andrychowa, ale i tak należą im się wielkie słowa uznania gdyż większość chłopców w naszej drużynie była rocznikowo młodsza.

[Not a valid template]