KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY ZESZYT LEKTUR ROZSTRZYGNIĘTY!

CAŁOROCZNY KONKURS DLA KLAS II – III

NA NAJPIĘKNIEJSZY ZESZYT LEKTUR ROZSTRZYGNIĘTY!

Przez cały rok szkolny chętni uczniowie klas II – III szkoły podstawowej prowadzili zeszyty lektur. Zapisywali w nich autorów, tytuły oraz kilka zdań o przeczytanej książce. Robili również ilustracje do każdej opisanej książki. W ciągu roku szkolnego wychowawcy sukcesywnie sprawdzali i oceniali zeszyty. W czerwcu  zeszyty trafiły do biblioteki szkolnej, gdzie panie bibliotekarki, po dokładnej ocenie, wybrały trzy najładniejsze zeszyty. Oceniana była staranność w prowadzeniu zeszytu, pismo, ilość opisanych książek oraz estetyka i samodzielność wykonanej przez ucznia ilustracji.

Spośród zeszytów z klas trzecich I miejsce przyznano Aleksandrze Marzęckiej z klasy III a.

Z klasy drugiej dwa wyróżnienia otrzymali: Aleksander Barakomski oraz Augustyn Brodziński.

Cała trójka otrzymała  nagrody książkowe. Zwycięzcom gratulujemy!