XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”

XV OGÓLNOPOLSKI  KONKURS   POLONISTYCZNY

Z  POPRAWNĄ  POLSZCZYZNĄ  NA  CO  DZIEŃ

   Dnia 19.10.2018 r. w naszej szkole odbył się XV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Konkurs rozpoczęła pani dyrektor Marta Dziura, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się z testem jednokrotnego wyboru. Aby zakwalifikować się do 2. etapu należy zdobyć w 1. etapie 75% poprawnych odpowiedzi, czyli 22 punkty.

   Bardzo się cieszymy, że w konkursie tym wzięło udział ponad 34 uczniów naszej szkoły. Teraz z niecierpliwością będziemy czekać do 30 listopada, kiedy to zostaną ogłoszone wyniki.

    Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie: Milena Palska, Mateusz Kozioł, Amelia Kmiecik, Julia Borówka, Szymon Czopek, Malina Sierka, Nela Dudek, Emilia Cholewa, Zuzanna Gieszczyk, Antonina Aksamit, Tymon Januszek, Jakub Zygmunt, Antoni Korusiewicz, Kamil Wnuk, Julia Stambrowska, Laura Adamik, Nikola Szeląg, Amelia Kulawik, Jakub Bujakiewicz, Alicja Pilarczyk, Amelia Jedlińska-Jung, Zuzanna Klich, Mateusz Kwaśniewski, Zofia Pandel, Agata Kapuścińska, Oliwia Kocjan, Martyna Mól, Anna Pogan, Wiktoria Gieszczyk, Oliwia Ściążko, Miłosz Cholewa, Filip Majer, Emilia Jedlińska-Jung, Kamila Szwajcowska.

Organizatorzy: Anna Barczyk, Agnieszka Szarek

[Not a valid template]