Dzień Babci i Dziadka w klasie 1B

Uczniowie klasy 1B świętowali Dzień Babci i Dziadka

W czwartek w klasie 1 „b” odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W udekorowanej sali klasowej uczniowie przedstawili program artystyczny pn. „Powróćmy, jak za dawnych lat”.

Były humorystyczne i wzruszające wierszyki, piosenki oraz tańce. Część artystyczna zakończyła się odśpiewaniem 100 lat oraz wręczeniem upominków wykonanych przez dzieci. Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Mirosława Dziatłowicz, która wskazując na ogromną rolę dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie, złożyła wszystkim zgromadzonym gościom najserdeczniejsze życzenia.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Jedna z sentencji głosi: „Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.