UKRAIŃSKI ZESPÓŁ TANGO W NASZEJ SZKOLE

UKRAIŃSKI    ZESPÓŁ    TANGO

W    NASZEJ    SZKOLE

 

       W ostatni piątek nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczyć we wspaniałym koncercie zespołu Tango pod kierownictwem Wasyla Irmijczuka. W programie miały miejsce między innymi tańce akrobatyczne oraz tańce ludowe. Nie zabrakło również wokalnych występów, zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim. Wszystkich zachwyciło nastrojowe wykonanie „Dumki na dwa serca”. Uczniom naszej szkoły zaprezentowano także najważniejsze ludowe góralskie instrumenty.

    Na zakończenie koncertu artyści wykonali  znane w naszym kraju piosenki, w śpiewanie których z radością włączyła się społeczność szkolna. Goście zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a koncert na pewno pozostanie na długo w pamięci naszych uczniów.

 

[Not a valid template]