Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca w auli szkolnej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Po musicalu pt. ” U-polowana muzyka” Pani Dyrektor Marta Dziura wręczyła wyróżniającym się uczniom nagrody i dyplomy. Za wytężoną pracę, osiągnięcia sportowe, naukowe i artystyczne uczniowie zostali odpowiednio uhonorowani.

Pożegnaliśmy też pracowników szkoły, którzy przez lata kształcili umysły młodych. Otrzymali Oni  podziękowanie za trud i pracę na rzecz młodzieży. Pracę w naszej szkole zakończyły: Celina Adamek, Wioletta Deptalska, Aleksandra Witkowska-Osuch, Elżbieta Kulawik, Urszula Świercz oraz Dagmara Mrówka, która rozpoczyna przygodę edukacyjną w innej szkole.

Do podziękowań dodajemy takie oto życzenia:

Życzymy Wam dni zwykłych cudów.

Gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi.

Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela.

Zielonych świateł na Twej drodze.

Nieznajomego, który poda Ci rękę, jeśli się potkniesz.

Życzymy Wam dni małych spraw, które Was ucieszą.

Podmuchu ciepłego wiatru.

Pięknej piosenki usłyszanej w radiu.

Pysznego ciastka, czy papierosa, jak wolisz.

Twoich kluczy dokładnie w tym miejscu, gdzie ich szukasz.

Życzymy Wam dni pełnych szczęścia, spokoju i spełnienia.

Poczucia, że jesteście kimś specjalnym, wyjątkowym i niebanalnym.

I że tylko Wam mogą przydarzyć się tak dobre, codzienne cuda.

O godzinie 17.00 nastąpiło wręczenie Stypendiów Wójta Gminy Klucze. Otrzymali ją uczniowie, którzy byli w minionym roku szkolnym finalistami bądź laureatami konkursów kuratoryjnych, zdobyli średnią ocen przynajmniej 5.0 i uzyskali przynajmniej 75 % na egzaminie końcowym.