Galeria prac klas drugich

Galeria prac  klas drugich
 
Nauka zdalna to duże wyzwanie, ale uczniowie radzą sobie doskonale! Uczą się pilnie, codziennie wykonując rozmaite zadania i z pomocą rodziców przysyłają zdjęcia prac do swoich nauczycieli.
 
Jedną  z pierwszych prac technicznych, którą uczniowie klas drugich wykonali samodzielnie w domu był bocian w gnieździe. 
 
Bocian to gatunek ptaka zwiastującego wiosnę, a jego imponujące rozmiary, długie nogi i dostojna postawa sprawiają, że wszyscy się nim zachwycamy. Dlatego uczniowie z zapałem i fantazją wykonali prace, by przenieść się do ekscytującego świata ptaków. Wystarczyło kilka przedmiotów, zaangażowanie i kreatywność, aby stworzone zostały prawdziwe dzieła.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii prac uczniów klas 2.
 
Wychowawcy klas drugich składają serdeczne podziękowania uczniom i rodzicom za pełne zaangażowanie w kształcenie na odległość, wspaniałą współpracę i wiele miłych wiadomości.
 
Wychowawczyni klasy II b wraz z nauczycielami dziękuje za wspaniały wierszyk pt. „Zdalna lekcja – zdalna Pani” dedykowany Pani Ani i wszystkim nauczycielom, który bardzo nas wzruszył i sprawił nam wiele radości 🙂
 
[Not a valid template]