Zawodnicy Aluron z uczniami drugiej klasy

Akt inauguracyjny przekazany! AKADEMIA SIATKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ w naszej szkole!!!

Akt inauguracyjny przekazany!

AKADEMIA SIATKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ

w naszej szkole!!!

 

Od 1 września 2021r. w naszej szkole rozpocznie działalność

Akademia Siatkówki ALURON CMC Klucze

we współpracy z Klubem Sportowym Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.

 

W dniu 21 maja 2021r. na ręce dyrektora szkoły Pani Marty Dziura przedstawiciele KS Aluron przekazali akt inaugurujący działalność Akademii ALURON CMC KLUCZE podpisany przez Wójta Gminy Klucze pana Norberta Bienia oraz Prezesa Klubu Aluron CMC Warta Zawiercie pana Kryspina Barana.

W tym dniu naszą szkołę odwiedzili również znani siatkarze:

Grzegorz Bociek – kapitan zespołu z Zawiercia i były reprezentant Polski, Krzysztof Makaryk członek sztabu trenerskiego oraz Bartek Głąbek absolwent kluczewskiego Gimnazjum, były junior Aluronu,  a obecnie zawodnik drugoligowego KS Volley Miasteczko Śląskie.

 
Jurajscy Rycerze spotkali się z uczniami klas drugich zainteresowanymi dodatkowymi  zajęciami z piłki siatkowej. Podczas wizyty sportowcy opowiadali o swojej pracy,  odpowiadali na pytania uczniów, a następnie razem z trenerem Piotrem Głąbkiem poprowadzili zajęcia sportowe. Po wspólnym okrzyku „ALU-RON” profesjonalną  rozgrzewkę przeprowadził Grzegorz Bociek, a następnie uczniowie wzięli udział w zawodach szybkościowo-zwinnościowych prowadzonych przez  przybyłych siatkarzy.

W nagrodę za aktywny udział i sportową postawę najmłodsi siatkarze otrzymali od naszych gości  koszulki sportowe oraz piłki.

Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz sportowe gadżety!

 

[Not a valid template]