grupowe zdjęcie uczniów klasy 7b na szczycie góry

Szyndzielnia i Klimczok – wycieczka

Szyndzielnia i Klimczok

Dnia 23.09.2021 r. klasa 7b wybrała się na wycieczkę, by podziwiać uroki Beskidu Śląskiego. Ponieważ była to wycieczka, na którą przyszło nam bardzo długo czekać, byliśmy wyjątkowo zadowoleni, że wreszcie wyjeżdżamy.

Pierwszą atrakcją był wyjazd kolejką gondolową na Szyndzielnię, podczas którego można było delektować się pięknem natury. Z Szyndzielni przeszliśmy na Klimczok i tam udało nam się zregenerować siły. Po powrocie na Szyndzielnię wyszliśmy na wieżę widokową  i tym razem z góry obserwowaliśmy okolicę oraz szczyty. Około 15 wróciliśmy na dół i udaliśmy się na tor saneczkowy. Tam zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Odważniejsi nie poprzestali na jednym zjeździe.

Szczęśliwi, uśmiechnięci i usatysfakcjonowani dotarliśmy do autokaru. Zwieńczeniem wycieczki i spełnieniem marzeń była wizyta w Mcdonaldzie. Mamy nadzieję, że wkrótce znów wyjedziemy na ciekawą wycieczkę.

Uczniowie klasy 7b