dwie dziewczynki z klasy 8a z rakietkami do gry w badmintona

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w badmintonie dziewcząt i chłopców

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w badmintonie dziewcząt i chłopców

W okresie od 21 września 2021r. do 22 października 2021r. w naszej szkole odbywały się rozgrywki o mistrza szkoły w badmintonie. Była to już 7 edycja. Uczniowie rozgrywali swoje mecze na długich przerwach co pozwoliło im oderwać się na chwilę od szkolnej codzienności. Do rozgrywek przystąpiło 16 chłopców i 14 dziewczyn. Zawody rozgrywane były systemem do 2 przegranych i po rozegraniu w sumie 58 meczów wyłoniono najlepszych w naszej szkole.

A oto klasyfikacja końcowa:

chłopcy

I miejsce Samuel Leszczyński 7c

II miejsce Szymon Ładoń 7a

III miejsce Oliwier Odzierejko 7a

dziewczyny

I miejsce Zuzanna Gieszczyk 7b

II miejsce Emilia Cholewa 7a

III miejsce Magdalena Januszek 8a

Mistrzostwa Powiatu Olkusz w badmintonie drużynowym

26 października w SP Bolesław odbyły się Mistrzostwa Powiatu Olkusz w badmintonie dziewcząt i i chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali : Szymon Ładoń, Samuel Leszczyński, Magdalena Januszek, Magdalena Ziółkowska. Po zacietej walce drużyna chłopców zajęła II miejsce, a dziewczęta uplasowały się na III miejscu w Powiecie Olkusz.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym

25 października w naszej szkole odbyły się rozgrywki o tytuł mistrza szkoły podstawowej w Kluczach w tenisie stołowym. Była to już XIX edycja tych rozgrywek. Do turnieju zgłosiło się 16 uczniów. Zawody rozgrywane były systemem do 2 przegranych i po emocjonujacej rywalizacji wyłoniono najlepszych w naszej szkole:

I miejsce Adrian Niewiara 7a

II miejsce Szymon Ładoń 7a

III miejsce Oliwier Odzierejko 7a

[Not a valid template]