uczniowie rozwiązujący zadania matematyczne w terenie

(EKO)LOGICZNA MATEMATYKA

(EKO)LOGICZNA MATEMATYKA

W dniu 27 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze terenowej, konkursie plastycznym oraz warsztatach ekologicznych, które były organizowane przez Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Jaroszowcu w ramach projektu (Eko)logiczna Matematyka.

Naszą szkołę reprezentowały trzy pięcioosobowe drużyny składające się z uczniów klas 8a, 8b, 8d, opiekę nad nimi sprawowały p. Elżbieta Grzanka, p. Anna Rybak oraz p. Aleksandra Rutkowska.

Podczas gry terenowej zabawa była przednia a towarzyszyła jej piękna jesienna pogoda. Zadaniem uczestników było w jak najkrótszym czasie pokonać trasę, na której mieli oni do rozwiązania 5 zadań matematycznych o różnej tematyce. Wymagało to dużej aktywności fizycznej oraz głów pełnych wiedzy.

Wszystkie nasze drużyny zasłużyły na duże brawa, ale największe należą się grupie chłopców z klasy 8d (Przemysław Starosta, Wiktor Bakowski, Bartosz Rolka, Natan Chrupek, Bartosz Matyssek), którzy zajęli drugie miejsce a to między innym dzięki temu, że bezbłędnie rozwiązali wszystkie zadania.

BRAWO WY!!!

[Not a valid template]