Uczniowie wolontariusze i nauczyciele pakujący dary dla rodziny

Zakończyliśmy zbiórkę darów w akcji SZLACHETNA PACZKA

Droga Dyrekcjo, Drogie Koleżanki i Koledzy z pracy, Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie,

dzisiaj zakończyły się czynności związane z dostarczaniem darów dot. akcji SZLACHETNA PACZKA, w której Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach bierze udział. Wiedziałam, że można na Was liczyć, i tym razem nie zawiedliście. Jesteście ANIOŁAMI. Zebraliśmy wszystko to, co było potrzebne Rodzinie.

Jutro paczki jadą do bazy, która znajduje się w Bukownie. A podsumowanie akcji SZLACHETNA PACZKA ukaże się, już w przyszłym tygodniu na stronie internetowej szkoły oraz Facebooku.

Jutro w głównym holu robione będą zdjęcia wszystkim DARCZYŃCOM, którzy będą wywoływani z lekcji do zdjęcia.

Dziękuję bardzo za pomoc w akcji, Koordynator akcji: Ewelina Maryszewska – Polan