Szlachetna Paczka – Podziękowania

Relacja   z  akcji  SZLACHETNA  PACZKA  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II

,,Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje.”

Jan Paweł II

W dniach 11-12 grudnia 2021 roku w całej Polsce miał miejsce XXI finał akcji Szlachetna Paczka. Wolontariusze rozwozili świąteczne dary rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej, osobom samotnym i schorowanym. W tym roku nasza Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach, już po raz czwarty włączyła się w tak szlachetną akcję. Dzięki ofiarności NASZYCH BOHATERÓW udało się przygotować 27 paczek, które otrzymała rodzina z okolic Bukowna. Zaangażowanie całej społeczności szkolnej przerosło moje,  z pewnością i Wasze  oczekiwania. W zaledwie tylko dwóch tygodni, dyrekcja, 120 rodzin naszych uczniów, nauczyciele, pracownicy szkoły przekazali żywność, słodycze, kosmetyki, środki czystości, kurtki dla małżeństwa oraz ciepły polar, BON prezentowy do sklepu CCC dla obojga na obuwie zimowe w kwocie 500 zł, zegarki dla pani Marii, eleganckie torebki, bardzo dobrej jakości kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, dla pana Zbigniewa wymarzoną walizkę narzędziową dzięki, której będzie miał możliwość dokonać drobnych napraw, kosmetyki męskie do kąpieli i pielęgnacji ciała, ponadto w podarunkach znalazły się również piękne ręczniki, trzy zestawy pościeli,  koce polarowe, kołdra i poduszka. Wisienką na torcie okazał się BON prezentowy do sklepu BRW na kwotę 2140 zł. Już wkrótce nowa kuchnia pojawi się w domu u państwa Marii i Zbigniewa.

 #RazemNaŚwięta  #SzlachetnaPaczka #LubięLudzi #wspieramy #pomagamy

Jako koordynator akcji Szlachetna Paczka w naszej szkole, bardzo dziękuję za ofiarność i życzliwość wszystkim, którzy wsparli akcję. Dziękuję za poświęcony czas, szlachetność i otwartość na drugiego człowieka. To dzięki Waszej ogromnej mobilizacji, Waszym wielkim sercom NASZA RODZINA otrzymała pomoc tak dużą, o której nawet nie marzyli. Akcja przerosła nawet moje najśmielsze oczekiwania. JESTEŚCIE BOHATERAMI, JESTEŚCIE ANIOŁAMI. Bez Was akcja byłaby nieudana. DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE. DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja i koordynator akcji