Uroczystość zakończenia etapu wojewódzkiego konkursu historycznego

Uroczystość zakończenia etapu wojewódzkiego

konkursu historycznego

Dnia 10 maja 2022 r. o godzinie 10.00 w auli Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie etapu wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…” w roku szkolnym 2021/2022.

Podczas uroczystości zostały wręczone zaświadczenia dla uczniów i podziękowania dla opiekunów.

Naszą szkolę reprezentował uczeń klasy 8d

Bartosz Matyssek,

który po raz kolejny zdobył tytuł laureata w tym konkursie. W uroczystości towarzyszyła mu opiekunka p. Agata Janda.

Uczniowie otrzymali również upominki rzeczowe. Dyplomy i nagrody wręczała Małopolska Wicekurator Oświaty Halina Cimer, która podkreśliła wysokie osiągnięcia laureatów, pogratulowała rodzicom oraz nauczycielom i dyrektorom szkół.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich było zwiedzanie ekspozycji Muzeum Lotnictwa Polskiego wraz z przewodnikiem.

Gratulujemy sukcesów Bartkowi.