Dzień na sportowo SP Klucze 2022

Dzie┼ä na sportowo­čśŐ

ÔÇ×ÔÇŽSport m├│wi Tobie, jak trzeba walczy─ç
Przeszk├│d nie omija─ç, nie rozbija─ç ÔÇô to za ┼éatwe
Sport nie kszta┼étuje tylko Twych mi─Ö┼Ťni
Sport tak┼╝e rze┼║bi charakterÔÇŽÔÇŁ

Dzie┼ä na sportowo­čśŐ

20 pa┼║dziernika 2022 roku w naszej szkole by┼é Dzie┼ä na sportowo, a zaproponowa┼é go Samorz─ůd Uczniowski naszej szko┼éy.

G┼é├│wnym celem by┼éo zach─Öcenie uczni├│w do aktywno┼Ťci ruchowej, integracja spo┼éeczno┼Ťci szkolnej.

Tego dnia w naszej szkole z samego rana  korytarzami pod─ů┼╝ali uczniowie w stroju sportowym. Na korytarzu klas m┼éodszych podczas ka┼╝dej przerwy uczniowie  wykonywali ─çwiczenia gimnastyczne do s┼é├│w piosenek o sporcie. Dzieci by┼éy podzielone na dwie grupy: dziewcz─ůt i ch┼éopc├│w, by u┼éatwi─ç wykonywanie ─çwicze┼ä do s┼é├│w piosenki:

ÔÇ×ÔÇŽ Ch┼éopaki- ─çwiczymy, ─çwiczymy, ─çwiczymy­čśŐ

Chłopaki ćwiczymy, jeszcze mocniej ,hej!

Dziewczyny- ─çwiczymy, ─çwiczymy­čśŐ,

Dziewczyny ─çwiczymy, jeszcze mocniej hejÔÇŽÔÇŁ

Dzieci dobrze się bawiły. Nikt nie biegał, nikt się nie nudził, bo było co robić. Ta forma spędzania czasu podczas przerwy bardzo się wszystkim podobała.

opiekunowie Samorz─ůdu Uczniowskiego Klas I-III

Szarek Agnieszka