XX edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego, SP Klucze marzec 2023

Za nami etap gminny XX edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Poezja Brzechwy i Tuwima w oczach dziecka”

Za nami etap gminny XX edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

„Poezja Brzechwy i Tuwima w oczach dziecka”

Etap gminny w/w konkursu odbył się w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle. W konkursie brało udział 21 uczniów z siedmiu szkół podstawowych z terenu gminy Klucze, którzy recytowali wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Naszą szkołę reprezentowali laureaci etapu szkolnego: Iga Kaczówka, Bartłomiej Wydmański i Solomiia Stetsko. Już udział w konkursie gminnym był dla nich wielkim wyróżnieniem.

Uczennica naszej szkoły Solomiia Stetsko zdobyła III miejsce i otrzymała tytuł:

Wicemistrz Recytacji Gminy Klucze

Występy naszych reprezentantów zasługują na gromkie brawa.

Byli wspaniale przygotowani. Jury miało bardzo trudny wybór, ponieważ poziom recytacji był  wyrównany i wysoki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom!

Solomii życzymy wspaniałego występu  na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 26 kwietnia 2023 roku o godz.10:00 w Galerii MBWA w Olkuszu.

Trzymamy mocno kciuki???